Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 14.12.2018, 10:28

Пам’ятка для батьків

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ

СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ!!!

• до п.2., п.3 ст.11.. Закону України «Про освіту» діти старшого дошкільного віку 5 (6) років обов’язково охоплюються дошкільною освітою відповідно до стандарту дошкільної освіти.

З метою реалізації законного права дітей старшого дошкільного віку на отримання якісної та доступної дошкільної освіти Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради(далі-Управління) звертається до батьків дітей старшого дошкільного віку, які не відвідують заклади дошкільної освіти та не отримують дошкільну освіту, з пропозицією звернутися до керівників територіальних закладів дошкільної освіти, або безпосередньо в Управління (каб.17) для реєстрації дітей та можливості їх охоплення різними формами дошкільної освіти.

Нагадуємо!!! Відповідальність за здобуття дітьми дошкільної освіти несуть батьки (п.2 ст.11 ЗУ «Про освіту»)

Пам'ятка для батьків

Природа не лише джерело здоров'я і радості. Вона найбільший друг, неоціненне багатство.

Навчіться бачити красу природи і розкривайте її дітям.

Візьміть за правило: жодного дня без милування природними явищами.

Якомога більше бувайте на лоні природи.

Любіть своє природне довкілля, бережіть його.

Нехай ваша рука ніколи не підніметься, щоб знищити красу.

Хай милосердним буде ваше серце до братів менших.

Будьте добрим прикладом для дітей. Навчившись милуватися, любити і берегти природне довкілля, ваша дитина буде милосердною, доброю, співчут­ливою до всіх і до всього.

Валеологічний порадник для батьків

Будьте добрим і гарним прикладом для своїх дітей у ставленні до свого здоров'я.

Ведіть здоровий спосіб життя.

Займайтеся фізичною культурою, виконуйте вранці гімнастику.

Загартовуйтеся разом із дитиною.

Більше бувайте на свіжому повітрі.

Не паліть і не розпивайте спиртні напої у присутності дітей. Пам'ятайте, вони повторюють ваші дії в дитячому садку!

Дотримуйтеся режиму харчування. Зумійте переконати сина чи доньку споживати всі страви, навіть ті, які вони не люблять, але які є для них необхідними й корисними.

Дотримуйтеся завжди правил гігієни і привчайте до цього дитину.

Наповніть свою душу і серце любов'ю до всіх і до всього. Передайте це дітям. Більше усміхайтеся. Це запорука здорової сім'ї, особистого здоров'я ва­шого і ваших дітей.