Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2019, 17:18

Меню сайту
Категорії розділу
Новини освіти
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Опорний заклад

ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

від 18 листопада 2010 р.                                                                                                                                                                      № 535Про затвердження Положення

про опорний навчальний заклад

з питань цивільного захисту

та безпеки життєдіяльності

у мережі навчальних закладів міста


Згідно з рішенням колегії відділу освіти від 16.11.2010р. протокол № 6 з метою поліпшення роботи опорних закладів, діяльність яких спрямовується на об'єднання зусиль вчителів початкових класів, предмета "Захист Вітчизни”, основ здоров'я, інших предметів, що вивчають питання безпеки життєдіяльності, удосконалення навчально-виховного процесу, вивчення та розповсюдження кращого досвіду роботи вчителів та навчальних закладів міста з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про опорний навчальний заклад з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у мережі навчальних закладів міста (додаток 1).

2. Затвердити перелік опорних навчальних закладів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (додаток 2).

3. Керівникам ліцею № 4 Каденко Т.І., ДНЗ № 10 Масловій С.Л., БДЮТ Бажай С.Г. організувати роботу опорних закладів відповідно до Положення про опорний навчальний заклад з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у мережі навчальних закладів міста.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста

відділу освіти Кукузенко К.В.

Начальник відділу освіти                                            О.Г. Неділько

Візи:

Заступник начальника відділу освіти                          В.Л. Помпєєва

Головний спеціаліст відділу освіти                              К.В. Кукузенко

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 10 "Калинка”

Відділу освіти Лозівської міської ради


НАКАЗ

від 29грудня 2010року                                                                                                                                                                                     № 90-о


"Про затвердження Положення

про опорний навчальний заклад

з питань цивільного захисту та

безпеки життєдіяльності в мережі

навчальних закладів міста”


На виконання наказу відділу освіти Лозівської міської ради від 18.11.2010р. №535 "Про затвердження Положення про опорний навчальний заклад з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в мережі навчальних закладів міста”, згідно з рішенням колегії відділу освіти від 16.11.2010 року протокол №6, з поліпшення роботи закладу з питань безпеки життєдіяльності, цивільного захисту населення під час виникнення надзвичайних ситуацій


НАКАЗУЮ:

1. Вважати Лозівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 10 "Калинка” опорним з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у мережі навчальних закладів міста.

2. Затвердити Положення про опорний навчальний заклад з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

3. Вихователю-методисту Лукаш Т.Ю. організувати роботу відповідно до Положення про опорний навчальний заклад з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в мережі навчальних закладів міста.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідувач                                          С.Л. Маслова
ПОЛОЖЕННЯ

про опорний дошкільний навчальний заклад

з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку


І ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Опорний навчальний заклад з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку навчальних закладів міста Лозова (далі - опорний навчальний заклад) визначається відділом освіти Лозівської міської ради Харківської області за пропозицією Харківської академії неперервної освіти з числа навчальних закладів, які мають позитивний досвід навчально-методичної роботи з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку, відповідну навчально-матеріальну базу та методичне забезпечення навчального процесу.

1.2. Опорний навчальний заклад є методичним центром для навчальних закладів міста, діяльність якого спрямовується на об'єднання зусиль вчителів початкових класів, вихователів дошкільних навчальних закладів, що працюють з дітьми старшого дошкільного віку, з метою удосконалення навчально-виховного процесу, вивчення та розповсюдження кращого досвіду роботи педагогів та навчальних закладів міста з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку.

1.3. У своїй діяльності опорний навчальний заклад співпрацює з Харківською академією неперервної освіти, відділом освіти Лозівської міської ради, міським методичним кабінетом відділу освіти, міським центром практичної психології і соціальної роботи, навчальними закладами розташованими на території міста Лозова.

1.4. Для організації методичної та дослідно-експериментальної роботи з удосконалення навчально-виховного процесу та його програмно-методичного забезпечення, розповсюдження кращого досвіду роботи з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку, а також надання консультаційно-методичної допомоги педагогічним працівникам з підготовки і проведення міських методичних заходів в опорному навчальному закладі створюється навчально-методичний кабінет з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку.

Крім навчально-методичного кабінету при опорному навчальному закладі можуть створюватися міське об'єднання педагогів, які працюють з дітьми старшого дошкільного віку.

1.5. Педагогічні працівники опорного навчального закладу сприяють проведенню спланованих навчально-методичних заходів з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку, а також розвитку інтересів, нахилів та здібностей дітей з цих питань.

1.6. Опорний навчальний заклад з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку може брати участь у оглядах-конкурсах зданого напрямку роботи.

ІІ ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ОПОРНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ З ДІТЬМИ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

2.1. Вивчення, узагальнення та розповсюдження досвіду роботи навчальних закладів міста з питань навчально-виховної, методичної, організаційної та позакласної роботи з організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку.

2.2. Організація та проведення зустрічей творчо працюючих вчителів, вихователів, психологів, що вивчають питання роботи з дітьми старшого дошкільного віку на міському та обласному рівні.

2.3. Налагоджування та розвиток творчих зв'язків з педагогічними колективами опорних навчальних закладів інших міст і районів, курсів, методичними кабінетами навчально-методичного центру та міських (районних) управлінь (відділів) освіти.

2.4. Сприяння впровадженню в навчальний процес новітніх технологій навчання, навчальних планів та навчальних програм з організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку.

2.5. Проведення тематичних семінарів, відкритих занять, уроків, інструкторсько-методичних занять, показних заходів з підготовки та проведення роботи з дітьми старшого дошкільного віку.

2.6. Створення банку програмних, навчально-методичних, інформаційних та довідкових матеріалів, матеріалів перспективного педагогічного досвіду, зразків плануючої, облікової та звітної документації з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку.

2.7. Підготовка до розгляду на засіданнях методичного об'єднання пропозицій щодо вдосконалення навчальних програм, що вивчають питання організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку, змісту розвивально-виховної зайнятості.

2.8. Спільно з відділом освіти виконання функцій :

 • організації і проведення виставок, творчих звітів, педагогічних читань, конкурсів, спільних заходів та інше;

 • створення школи передового досвіду з удосконалення навчально-виховного процесу з організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку;

 • організація і проведення навчально-методичних зборів керівників, їх заступників, вчителів початкових класів, вихователів груп старшого дошкільного віку, психологів, що вивчають питання організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку;

 • створення робочих груп з проведення дослідно-експериментальної роботи в галузі розробки і впровадження методики навчання, удосконалення програмно-методичного забезпечення, організації та контролю навчального процесу з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку;

 • проведення навчально-методичних заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

III ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ

3.1. Відділ освіти Лозівської міської ради надає допомогу опорним навчальним закладам в обладнанні кабінетів і навчальних майданчиків з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку.

3.2. Керівництво роботою опорного дошкільного навчального закладу здійснює завідувач, за його відсутності- вихователь-методист, до повноважень якого віднесені питання організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку.

3.3. Діяльність опорного дошкільного навчального закладу відображається в наказах та розпорядженнях базового навчального закладу (окремо від основної діяльності).

3.4. Роботою навчально-методичного кабінету опорного дошкільного навчального закладу керує завідувач, який призначається наказом завідувача по дошкільному навчальному закладу - вихователь-методист, до повноважень якого віднесені питання організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку.

3.5. Завідувач навчально-методичного кабінету здійснює:

 • розробку плану роботи навчально-методичного кабінету на поточний навчальний рік;

 • систематизацію та каталогізацію програмних, інформаційних, довідкових, навчально-наочних і методичних матеріалів та фахових видань, забезпечує ефективність навчально-методичної діяльності кабінету, упровадження та використання в його роботі сучасних засобів навчання та контроль знань, тощо;

 • інформаційно-консультаційне обслуговування педагогічних та керівних працівників навчальних закладів розташованих на території міста Лозова на базі навчального методичного кабінету;

 • вивчення, узагальнення і впровадження в практику роботи досвіду кращих педагогічних працівників, інших опорних навчальних закладів та впровадження такого досвіду в практику навчання;

 • готує і подає матеріали з проведення виставок, творчих звітів, педагогічних читань та інших навчально-методичних заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації педагогічних працівників з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку;

 • забезпечення роботи творчих груп педагогічних працівників з проведення дослідно-експериментальної роботи з питань організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку;

 • контроль за збереженням та підтриманням у справному стані обладнання навчально-методичного кабінету;

 • завідувач навчально-методичного кабінету звітує перед відділом освіти Лозівської міської ради про результати роботи;

 • навчально-методичний кабінет може використовуватися для проведення навчання га перевірки знань керівних і педагогічних працівників з організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку.
Пошук
Час жити на повну
Архів записів
Друзі сайту
Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.№11

Відділ освіти Лозівської міської ради

Освіта.UA

МОНМС України

ГУОН ХОДА

Харківська академія неперервної огсвіти

"ПедПРЕСА" інформуєПедагогічна преса
МВС України Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія.

ДНЗ № 10 "Калинка" © 2019

Тел. (05745)2-38-09

вул. Козацька, 15

Створити безкоштовний сайт на uCoz