Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.10.2018, 06:13

Наші досягнення

Украшения, короны картинки

1998 р.         Почесний Диплом керівництва і президії дорпрофспілки Південної залізниці. Нагороджений педагогічний колектив за багаторічну та сумлінну працю по вихованню дітей дошкільного віку.

2002 р.           Грамота відділу освіти Лозівської міської ради. Нагороджений колектив за ІІІ місце в міському огляді-конкурсі «Зелений вогник»

2004 р.              Диплом ІІІ ступеня. Нагороджений колектив авторів, вихователі за участь в  обласному фестивалі педагогічної творчості в номінації "Інталактуальна творчість як шлях до вдосконалення педагогічної майстерності"

Грамота відділу освіти Лозівської міської ради . Нагороджений педагогічний колектив за ІІІ місце в міському огляді-конкурсі по попередженню дорожньо-транспортного травматизму "Зелений вогник"

2005 р.          Грамота Лозівської міської ради. Нагороджений колектив за І місце в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів міста до нового 2005/2006 н.р.

Почесна Грамота відділу освіти. Нагороджений колектив за ІІ місце в міському конкурсі на кращий захід з питань протипожежної безпеки.

Диплом Харківської обласної адміністрації з питань фізичної культури, спорту та туризму. Нагороджений колектив за розвиток танцювального спорту Харківщини.

Почесна Грамота Лозівської міської ради Харківської області. Нагороджений колектив за багаторічну плідну працю за виховання дітей.

2006 р.             Грамота відділу освіти Лозівської міської ради. Нагороджений колектив за ІІ місце в огляді-конкурсі підготовки освітніх закладів міста до роботи в новому 2006/2007 н.р. в рамках практичної реалізації основних положень Національної Доктрини розвитку освіти.

2007 р.             Грамота відділу освіти Лозівської міської ради. Нагороджена музичний керівник Махиборода А.М. за творчий потенціал та І місце в міському конкурсі музичних керівників "Майстер-клас-2007"

2008 р.           Грамота відділу освіти Лозівської міської ради. Нагороджена вихователь-методист Лукаш Т.Ю. за ІІІ місце в міському конкурсі вихователів-методистів «Нова хвиля-2008»

2009 р.         Грамота Головного Управління Освіти і науки Харківської області державної адміністрації. Нагороджена завідувач Маслова С.Л.                                                за значні досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти, навчанні і вихованні підростаючого покоління,  чітку організацію навчально-виховного процесу під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Почесна Грамота Лозівської міської ради за реалізацію державної політики в галузі освіти, творчий потенціал.

Подяка відділу освіти Лозівської міської ради. Колективу за сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчий підхід до реалізації завдань сучасної дошкільної освіти.

2010 р.       Грамота відділу освіти Лозівської міської ради.  Нагороджений колектив за вагомий внесок в розвиток дошкільної світи міста.

Почесна Грамота відділу освіти Лозівської міської ради. Нагороджений колектив за багаторічну сподвижницьку працю, вагомий внесок в розвиток державної політики в галузі дошкільної освіти.

2011 р.         Грамота відділу освіти Лозівської міської ради. Нагороджений колектив за ІІІ місце в огляді-конкурсі з підготовки освітніх закладах міста до роботи в новому 2011/2012 н.р.

Диплом  відділу освіти Лозівської міської ради. Нагороджений колектив за участь в міському фестивалі дитячої творчості «Крок до зірок-2011»

2012 р.         Подяка Лозівської міської профспілкової організації працівників освіти і науки України. Завідувачу Масловій С.Л. за модернізацію навчального закладу та створення комфортних умов для роботи працівників.

Грамота відділу освіти Лозівської міської ради. Нагороджений колектив за ІІ місце в огляді-конкурсі з підготовки освітніх закладів міста до роботи в новому 2012/2013 н.р.

2013 р.         Почесна  грамота  Лозівської  міської  ради  Харківської  області.  Нагороджений  колектив  за  якісну  підготовку  закладу  до  роботи  в  новому  2013/2014 н.р.  та  присвоєне  звання

"Зразковий  дошкільний  заклад  міста"

2013 р.         Подяка  Директора  Департаменту  науки  і  освіти   Харківської  області.  Нагороджений  колектив  закладу  за  багаторічну  сумлінну  працю  та  високий  рівень  професійної  підготовки.

2014 р.         Почесна  грамота  Лозівської  міської  ради  Харківської  області.  Нагороджений  колектив  за  якісну  підготовку  закладу  до  роботи  в  новому  2014/2015 н.р.  та  підтвердженене  звання

"Зразковий  дошкільний  заклад  міста"

2015 рік

ЛДНЗ №10 нагороджений Почесною грамотою Лозівської міської ради Харківської області за якісну підготовку закладу до роботи в новому 2015/2016 н.р. та підтвердження звання "Зразковий дошкільний заклад міста"

2016 рік

ЛДНЗ №10 нагороджений Почесною грамотою Лозівської міської ради Харківської області за якісну підготовку закладу до роботи в новому 2016/2017 н.р. та почесне І місце в огляді-конкурсі.

Переможець в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» в номінації «Добробут громад», і як результат – будівництво тіньового двуспареного тіньового навісу.