Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 16.08.2018, 04:00

Матеріально-технічне забезпечення

Територія  закладу  огороджена  парканом  по  всьому  периметру,  в  нічний  та  вечірній  час  закривається  на  замок.  Вуличні  конструкції,  які  розміщені  на  території  закладу,  щороку  проходять  випробування,  про  що  складаються  акти.  Будівля  цегляної  конструкції,  цоколь  відповідає  будівельним  нормам,  сходи,  які  змонтовані  від  групових  приміщень  забезпечені  перилами.  У  2015 - 2016 рр.  встановлені  два  двуспарені  тіньові  навіси,  які  відповідають  вимогам  техніки  безпеки.  Спортивний  майданчик  облаштований  відповідно  до  вимог  техніки  безпеки,  про  що  щорічно  складається  акт  міською  комісією.

Дошкільний  заклад  піключений  до  міської  електромережі,  централізованого  водопроводу,  каналізації  та  має  автономну  систему  опалення,  яка  включає   газову  топкову  та  мережу  опалення  закладу.

Створені  найкращі  умови  праці  для  працівників  харчоблоку:  проведений  капітальний  ремонт  приміщень,  встановлено  нову  нагнітаючу  та  витяжну  вентиляції  над  зоною  приготування  їжі,  осучаснене  обладнання.

В  коридорах,  кабінетах  проведені  капітальні  ремонти.  Систематично  іде  заміна  вікон  на  металопластикові  блоки.  Дошкільний  заклад  має  спортивну  і  музичну  зали,  які  забезпечені  відповідним  обладнанням,  проведені  ремонтні  роботи.  Групові  осередки  відремонтовані,  меблі  в  кімнатах,  де  постійно  перебувають  діти,  надійно  закріплені,  осучаснені,  мають  естетичний  вигляд.

Освітній  процес  в  ДНЗ  організовується  в  розвивальному  середовищі.  В  кожній  груповій  кімнаті  обладнані  сучасні  ігрові  зони,  куточки  творчого  розвитку  дітей.  В  достатній  кількості  ігровий  матеріал,  як  дидактичний,  так  і  розвивальний.  Вихователі  забезпечені  програмами  навчання  і  розвитку  дітей.