Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 14.12.2018, 11:37

фотозвіт

Літературно-музична казка "Little House"

ПІДБИТТЯ  ПІДСУМКІВ  ПРОВЕДЕННЯ  ЗАХОДІВ  НА  2016 РІК - РІК  АНГЛІЙСЬКОЇ  МОВИ  В  УКРАЇНІ

Всі  заплановані  заходи  виконані  в  повному  обсязі.  Під  час  проведення  поглибленої  роботи  в  дошкільному  закладі  з  англійської  мови  з  вихованцями,  їх  батьками  та  працівниками  закладу  можна  зробити  висновок:  ознайомлення  в  цікавій  формі  з  англійською  мовою  зацікавлює  дітей  та  дорослих  до  отримання  знань,  спонукає  до  вивчення  іноземної  мови  та  володіння  нею.  Найбільшу  зацікавленість  діти  проявили  до  підготовки  та  проведення  літературно-музичної  казки  "Liitle  House",  участі  у  віртуальних  подорожах  до  Англії  та  Америки - англомовних  країн  та  виставки  дитячих  малюнків  "Чи  подобається  тобі  англійська  мова?"  Підвищили  свій  рівень  обізнаності  і  дорослі:  педагоги,  взявши  участь  у  тренінзі  "Говори  з  нами,  говори  як  ми,  говори  краще  нас"  та  батьки  дітей,  яких  залучали  до  до  різноманітних  заходів.  Розвивальне  середовище  груп  старшого  дошкільного  віку  поповнилось  матеріалами  щодо  навчання  дітей  англійською  мовою.