Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2019, 17:59

Меню сайту
Категорії розділу
Новини освіти
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Особливі освітні потреби

 

Розпочато роботу над запровадженням інклюзивного навчання у дошкільних навчальних закладах. Наказом Міністерства від 24.12.2010 № 1285 створено робочу групу для розроблення програм розвитку дітей дошкільного віку, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

     

З метою реалізації Плану організації виконання Указу Президента України від 19 травня 2011 року   № 588 «Про заходи щодо розв’язання актуальних проблем осіб з обмеженим фізичними можливостями» Міністерством спільно з Національною академією педагогічних наук України розроблено відповідні заходи щодо запровадження інклюзивного та інтегрованого навчання,  розширення застосування у сфері освіти дактильно-жестової мови як засобу спілкування та розроблення програм для дітей з помірною розумовою відсталістю.

   

У кожному регіоні визначені базові загальноосвітні навчальні заклади для запровадження інклюзивного навчання.  За  необхідністю  в  нашому  дошкільному  закладі  можуть  навчатися  діти  з  особливими  освітніми  потребами.  Досвідчені  педагоги  та  обслуговуючий  персонал  здійснюють  індивідульний  підхід  до  кожної  дитини.

Пошук
Час жити на повну
Архів записів
Друзі сайту
Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.№11

Відділ освіти Лозівської міської ради

Освіта.UA

МОНМС України

ГУОН ХОДА

Харківська академія неперервної огсвіти

"ПедПРЕСА" інформуєПедагогічна преса
МВС України Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія.

ДНЗ № 10 "Калинка" © 2019

Тел. (05745)2-38-09

вул. Козацька, 15

Створити безкоштовний сайт на uCoz