Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 22.06.2018, 12:31

Особливі освітні потреби

Розпочато роботу над запровадженням інклюзивного навчання у дошкільних навчальних закладах. Наказом Міністерства від 24.12.2010 № 1285 створено робочу групу для розроблення програм розвитку дітей дошкільного віку, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

З метою реалізації Плану організації виконання Указу Президента України від 19 травня 2011 року   № 588 «Про заходи щодо розв’язання актуальних проблем осіб з обмеженим фізичними можливостями» Міністерством спільно з Національною академією педагогічних наук України розроблено відповідні заходи щодо запровадження інклюзивного та інтегрованого навчання,  розширення застосування у сфері освіти дактильно-жестової мови як засобу спілкування та розроблення програм для дітей з помірною розумовою відсталістю.

У кожному регіоні визначені базові загальноосвітні навчальні заклади для запровадження інклюзивного навчання.  За  необхідністю  в  нашому  дошкільному  закладі  можуть  навчатися  діти  з  особливими  освітніми  потребами.  Досвідчені  педагоги  та  обслуговуючий  персонал  здійснюють  індивідульний  підхід  до  кожної  дитини.